Mleczko pszczele opinie

W obliczu chorób cywilizacyjnych coraz bardziej cenimy nasze zdrowie. Coraz więcej z nas podejmuje aktywność fizyczną i coraz więcej z nas dba o jakość produktów spożywczych. Dbamy nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zachowanie zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Nasz organizm za zdrowy tryb życia podziękuje nam doskonałą formą przez długie lata.

Gdy wprowadzamy zdrowe produkty do naszej diety, eliminujemy także te sztuczne. W miarę możliwości eliminujemy stosowanie syntetycznych lekarstw i suplementów diety, zastępując je naturalnymi produktami, które wspomagają funkcjonowanie naszego organizmu. Stosowanie jednego takiego produktu pochodzenie naturalnego, który korzystnie wpłynie na wiele aspektów zdrowotnych jednocześnie jest najlepszym rozwiązaniem. Stosując mleczko pszczele, dostarczamy swojemu organizmu wiele dobroczynnych substancji, dzięki którym nasz układ odpornościowy będzie chronił nas przed chorobami, a w przypadku zachorowania, szybciej wrócimy do zdrowia. Regenerować będą się także nasze komórki, między innymi wątroby. Będziemy pełni energii, a nasz umysł będzie pracował sprawniej. Kobiety będą lżej znosić bolesne menstruacje, a w okresie menopauzy objawy będą znacznie mniej dokuczliwe. Mleczko pszczele zwiększa libido, co korzystnie wpływa na nasze życie seksualne. Dla par starających się o dziecko dobrą informacją jest również fakt, że pszczele mleczko stosuje się w leczeniu niepłodności.

Mleczko pszczele – opinie

Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś mleczka pszczelego, a jedyny produkt pszczeli, jaki znasz, to miód, z pewnością szukasz informacji i opinii, które ostatecznie przekonają Cię do zakupu mleczka pszczelego. Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne oczekiwania względem produktów pszczelich. Dlatego zapoznanie się z ocenami innych osób pozwoli wyrobić sobie pogląd na temat skuteczności i prozdrowotnych właściwości pszczelego mleczka. Po ich przeczytaniu pozostaje jedynie zakupić mleczko pszczele i stosować się do zalecanych dawek. Na zdrowie!
Joanna

Kraków
Opinia dt. stosowania mleczka pszczelego.
Stosowaliśmy wraz z mężem mleczko pszczele w okresie starań o dziecko przez 3 mce.
W 3cim mcu udało się zajść w upragnioną ciażę jednak nasza radość trwała krótko-ciąża biochemiczna, ale niepowodzenia nie łączę ze stosowaniem mleczka.
Po kilku miesięcznej przerwie znowu wznowimy kurację. Pozdrawiam,

Łukasz

Poznań
Witam, Moja opinia o mleczku:
Kupiłem mleczko zapobiegawczo przed zimą - chciałem zdrowo ją przeżyć oraz drugie jako przeciwutleniacz na nowotwory (nie mam nic stwierdzonego) - uznałem, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Zimę przeżyłem nie chorując, a co do drugiego to nie wiem - i abym się nie dowiedział :)
Dodatkowo jak zacząłem używać 0,5 g dziennie na czczo (po 2 tyg 1 g) to momentalnie przeszła mi chęć na słodkie i kawę rano. Ogólnie też zmniejszyłem ilość pitej kawy - na początku do jednej filiżanki na 3 dni (wcześniej 3 dziennie), później wróciłem do 1 kawy dziennie. Nie zamierzałem tego robić - przestałem mieć ochotę na kawę.

ML

Warszawa
Jestem pracownikiem naukowym, pracuję zatem umysłowo. Moja praca wymaga dużej koncentracji i zapamiętania wielu treści.
Od kiedy stosuję mleczko pszczele praca moja jest zdecydowanie wydajniejsza.
Wcześniej, by walczyć ze zmęczeniem piłam 3 kawy dziennie, teraz wystarczy jedna mała. Zauważyłam również, że mleczko pszczele nie tylko niweluje zmęczenie, ale dodaje energii i wigoru ciału.
Włosy, cera są zdrowsze, kondycja lepsza, umysł bardziej skoncentrowany.
Polecam wszystkim tym, którzy chcą się czuć dobrze przez cały dzień.

Katalin Hegedűs

Budapeszt
Pierwszy raz spożywałam mleczko pszczele w 2009 roku, poleciła mi je moja przyjaciółka. Miałam wtedy dość przygnębiający okres. Przez pierwsze 2 tygodnie nie czułam zmiany, natomiast od 3 tygodnia mleczko zaczęło działać i miałam coraz więcej chęci do życia. Od tego czasu z niewielkimi przerwami spożywam mleczko. W zasadzie bardzo rzadko mam zły nastrój, stan depresji całkowicie zniknął, nigdy nie wraca.

Ákos Kenderesy

Szeged
Wraz z żoną najpierw stosowaliśmy mleczko pszczele w celu podniesienia naszej płodności. Mamy trójkę dzieci, 2 dziewczynki i 1 chłopaka, wszysycy są zdrowi. Jeszcze kilka lat temu, przed 2 próbą, lekarze stwierdzili, że za niepowodzeniem zajścia w ciążę stoi moja niepłodność. Wtedy wraz z żoną zaczęliśmy przyjmować mleczko. Po narodzinach Enikő, naszego trzeciego dziecka, nie przyjmujemy mleczka regularnie, jedynie stosujemy kurację 2-3 razy w roku. Mleczko zapewnia zdrowie również naszym dzieciom.

Beáta Hegedűs

Székesfehérvár
Moja rodzina stosuje mleczko pszczele od czasu kiedy mama skutecznie wyleczyła cukrzycę. Wszystkim mogę polecić mleczko pszczele, świetnie zapobiega grypie i przeziębieniu w okresie zimowym.

Eszter Bartók

Miskolc
Przez dłuższy czas nie mogłam zajść w ciążę, lekarze nie mogli nic poradzić. Wypróbowałam różne metody, sami lekarze polecali wiele produktów, dopóki nie przeczytałam angielskiego artykułu o Royal Jelly, czyli o mleczku pszczelim. Wtedy w moim kraju ciężko było dostać prawdziwe czyste mleczko, dlatego zamówiłam je zza granicy. Po 2 miesiącach stosowania zaszłam w ciążę. Po prostu nie mogłam w to uwierzyć, przecież przez wiele lat próbowaliśmy z mężem mieć dziecko. Miałam wtedy 35 lat.

Ivett Szegedi

Szombathely
Mleczko pszczele spożywam regularnie, najczęściej mieszając z miodem. Stosuję je jako środek pobudzający i zapobiegawczy przed chorobami. Chcę zaznaczyć, iż przez 6 lat nie miałam kataru. Oczywiście przyczynia się do tego także zdrowy tryb życia. Jako pielęgniarka wiem, jak bardzo ważna jest profilaktyka.

Enikő Kiss

Gödöllő
Mój syn cierpiał na jeden z typów osteoporozy. Przez półtora roku chodziliśmy od lekarza do lekarza, próbowaliśmy wiele środków, aż w końcu jeden z lekarzy polecił nam mleczko pszczele. Najpierw mieliśmy możliwość przyjmować tylko mleczko zmieszane z alkoholem, co nie za wiele poskutkowało. Natomiast później przyjmowaliśmy same mleczko pszczele w zwiększonych dawkach. Pół roku później mój syn wyzdrowiał w znacznym stopniu, uprawia sport i prowadzi teraz radosne życie. Polecam!

Csongor Kecskeméti

Győr
Ze względu na działanie pobudzające organizm, używam mleczko pszczele już ponad rok, z mniejszymi bądź większymi przerwami. Pracuję w branży budowlanej jako operator maszyn, wymaga to codziennie bardzo dużej dawki energii. Kiedy żona polecała mi mleczko pszczele, myślałem sobie, że to jakiś kobiecy wymysł. Pewnego razu bardzo mocno się przeziębiłem, zdecydowałem się sprawdzić mleczko. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie jego działanie. Od tego czasu zacząłem stosować mleczko regularnie.

Emese Bártfainé Szakály

Kecskemét
Mam 60 lat. Objawy menopauzy, tak jak to było u mojej mamy, są bardzo nasilone. Niestety z pewnych przyczyn nie mogę stosować tabletek hormonalnych. Moja przyjaciółka poleciła mi mleczko pszczele. Jest ono skuteczne, kiedy je zażywam, objawy całkowicie zanikają. Nie mam wahań temperatury i mniej się pocę. Mogę polecić wszystkim paniom borykającymi się z podobnymi dolegliwościami.

Ákos Bredóczki

Veszprém
Mleczko pszczele ma niezwykłą moc, polecam je każdemu! Od wielu lat cierpiałem na anemię. Dzięki tej substancji mój organizm niemal w 100% powrócił do normalnego stanu. Po prostu niesamowite, co te pszczoły produkują!

Kornélia Vendég

Nyíregyháza
Miałam osteoporozę. W związku z tą chorobą zetknęłam się z mleczkiem pszczelim. Wcześniej stosowałam wiele produktów, również hormonalnych. Pomagały, lecz zawsze występowały skutki uboczne. Pewnego dnia, mój sąsiad znalazł w internecie artykuł o mleczku pszczelim. Zamówiłam je i wypróbowałam. Nastąpiła radykalna poprawa zdrowia.

Teréz Harangozó

Hajdúszoboszló
Przez 2 lata bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko. Za namową matki kupiłam mleczko pszczele. Zwykle nie ufam takim środkom, lecz moja mama, która zajmuje się roślinami leczniczymi, potrafiła mnie przekonać, że najcudowniejsze działania lecznicze posiada sama natura. Po 2 miesiącach spożywania mleczka udało mi się zajść w ciążę. Dziś jesteśmy rodzicami 8 miesięcznego dziecka.

Mandics Károlyné

Eger
Stosując mleczko pszczele, rokitnik oraz różnego rodzaju herbaty oczyszczające, udało nam się odzwyczaić mojego brata od alkoholu i palenia papierosów. Kuracja trwała pół roku. Największa dawka była spożywana przez tydzień i wynosiła 15 g dziennie. Mój brat musiał rzucić picie i palenie, ponieważ jego stan zdrowia w ciągu ostatnich lat ulegał pogorszeniu.

Faragó Lórántné

Mosonmagyaróvár
Już od dzieciństwa, zawsze w okresie zimy zażywamy mleczko pszczele. Dziadek był znanym pszczelarzem, dlatego jako dzieci spożywaliśmy dużo miodu, wosku pszczelego oraz mleczka. Myślę, że właśnie dzięki temu, wszystkie przeziębienia i grypy jakie przebyłam przez 30 lat mogę policzyć na palcach jednej ręki. Moim zdaniem, miód w połączeniu z mleczkiem pszczelim jest lekiem na wszystko. Gorąco polecam, szczególnie dla ludzi żyjących w miastach, którzy w dużo większym stopniu są narażeni na choroby bakteryjne i wirusowe.
WWW.MLECZKO-PSZCZELE.PL © 2010 - 2021