Mleczko pszczele na pamięć

Mleczko pszczeleProblemy z pamięcią, zapominanie, szybka utrata koncentracji są pierwszymi objawami procesu starzenia się, które u niektórych osób pojawiają się o wiele za wcześnie. Zachowanie dobrej pamięci zależy w pierwszej kolejności od naszych nawyków.

Niech nasza dieta będzie zróżnicowana, spożywajmy dużo warzyw i owców, więcej ryb, które jak powszechnie wiadomo zawierają dużo fosforu. Z postępowaniem starości, osłabienie pamięci jest nieuniknione.

Należy zauważyć, że właściwości komórek mózgowych różnią się od pozostałych komórek w organizmie. Komórki mózgowe nie regenerują się, natomiast reszta komórek nieustannie się odnawia. Wraz z wiekiem, komórki mózgowe zużywają się i kurczą, przez to słabnie nasza pamięć.

W momencie narodzin mamy około 100 miliardów komórek mózgowych, ilość ta zaczyna powoli spadać pod koniec okresu dojrzewania. Rozumiemy przez to, że w rzeczywistości nasz umysł jest najbardziej produktywny w okresie dorastania. Powyżej 60 roku życia proces ginięcia komórek mózgowych jest coraz szybszy. Fakt ten potwierdzają patolodzy, którzy dokonują sekcji zwłok. 20 letni martwy mózg waży ok. 1,5 kg, a 70-80 letni tylko 1 kg.

100% Mleczko pszczeleWraz z wiekiem zaleca się okresowe spożywanie mleczka pszczelego kilka razy w roku. Ma to nie tylko dobry wpływ na komórki mózgowe, ale również wpływa pozytywnie na ogólny stan organizmu.

Naukowcy udowodnili, że mleczko pszczele również dobrze wpływa na ośrodek mowy, koordynację ruchu, trzeźwy i szybki sposób myślenia, logikę oraz percepcję słuchową i wzrokową.

Zasadniczo mleczko pszczele pomaga w wielu przypadkach jak np.: zmęczenie psychiczne, wyczerpanie nerwowe, niepokój, nadpobudliwość, niezrównoważenie emocjonalne, bezsenność, stresujące sytuacje, ogólne złe samopoczucie.

WWW.MLECZKO-PSZCZELE.PL © 2010 - 2021