Mleczko pszczele znakomicie wpływa na sen

Mleczko pszczele Osoby, spożywające mleczko pszczele, śpią coraz lepiej i spokojniej. Wytłumaczenie jest takie, że bogate składniki odżywcze mleczka znakomicie pomagają normować funkcjonowanie mózgu. Serotonina odpowiada za ośrodkowy układ nerwowy.

Niestety w dzisiejszych czasach z powodu posiłków ubogich w substancje odżywcze, o niskiej jakości i poddanych działaniu substancji chemicznych, organizm nie otrzymuje dobrego jakościowo pożywienia, co skutkuje zaburzeniami m.in. snu.

Zaburzenia snu występują pod różnymi postaciami: nagłe budzenie się w nocy, koszmary, niespokojny sen, niemożliwość zaśnięcia, wczesne budzenie się, ociężałe budzenie się. Kto nie wypoczywa spokojnie w nocy, ten w środku dnia jest zmęczony, nadpobudliwy, mogą występować trudności w koncentracji. Wraz ze starzeniem się, u osób powyżej 50 lat należy uzupełniać organizm o potrzebne substancje odżywcze. W tym okresie wytwarzanie serotoniny obniża się. Doświadzczalnie wykazano, że brak serotoniny ma bezpośredni wpływ na sen. Wśród osób starszych, dwa razy więcej kobiet niż mężczyzn cierpi na bezsenność. Wiele przyjmuje środki nasenne i przeciwlękowe na tymczasowe usunięcie dolegliwości.

Mleczko pszczele pomaga przywrócić równowagę tych procesów. Ta naturalna substancja odżywcza, nie ma skutków ubocznych, nie wchodzi w interakcje z innymi lekami, nie ma żadnych przeciwwskazań w stosowaniu. Mleczko pszczele mogą spożywać dzieci, młodzi, kobiety w ciąży, osoby w średnim wieku oraz osoby starsze.

WWW.MLECZKO-PSZCZELE.PL © 2010 - 2021