Pomoc mleczka pszczelego w zajściu w ciążę

Cenne składniki mleczka pszczelego pomagają zajść w ciążę. W Europie i Azji substancja ta jest uważana za jedną z najlepszych metod w walce przeciw niepłodności. To przekonanie jest poparte badaniami naukowymi. Królowa pszczół posiada zdolność, dzięki której może dać życie 2 tysiącom potomków, podczas gdy pszczoły robotnice nie są w ogóle zdolne do reprodukcji. (Królowa żywi się wyłącznie mleczkiem)

Mleczko pszczele zwiększa nie tylko żywotność królowej pszczół, ale także jej zdolność rozrodczą. Podobne działanie ma u ludzi. Kobiety, które spożywają mleczko pszczele codziennie w czasie ciąży, dłużej żyją i rodzą zdrowe dzieci. Mleczko pszczele pomaga wcześniakom przystosować się do środowiska zewnętrznego.

Mleczko pszczele jest skuteczne nie tylko w przypadku problemów z zajściem w ciążę, ale również w przypadku zaburzeń miesiączkowania. Nieregularny cykl znacznie utrudnia poczęcie. Wówczas zaleca się spożywanie mleczka pszczelego. Kobiety w ciąży często zmagają się z mdłościami, zawrotami głowy i zasłabnięciami. Mleczko pszczele jest w stanie zniwelować te obajwy.

Niepłodność

W krajach rozwiniętych mniej więcej 15% małżeństw cierpi na niepłodność. Procent ten rośnie proporcjonalnie z wiekiem. Niepłodność jest jedną z najsmutniejszych rzeczy, które dotykają parę pragnącą potomstwa.

Określenia niepłodność używa się do pary, u której w ciągu 1 roku regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji, nie doszło do zapłodnienia. Cierpią na nią zarówno kobiety jak i mężczyźni. Z danych wynika, że rozkłada się to pół na pół.

Mleczko pszczele pomaga przy takich kobiecych dolegliwościach jak: poronienie, niepłodność, menopauza. Zwiększa także poziom hormonu luteinizującego we krwi. Hormon ten odpowiedzialny jest za pracę jajników oraz regulację cyklu miesiączkowego. W przypadku niepłodności należy przyjmować 1-2 g mleczka pszczelego przez 28 dni, na czczo, trzymając pod językiem. Po tym okresie należy zrobić 28 dniową przerwę i powtórzyć kurację.

WWW.MLECZKO-PSZCZELE.PL © 2010 - 2021