Mleczko pszczele dawkowanie

Przestrzegaj poniższych zasad, przed i w trakcie spożywania mleczka pszczelego. W przypadku stosowania mleczka pszczelego dawkowanie oraz sposób podawania odgrywają kluczową rolę dla zachowania właściwości tego produktu pszczelego.

Mleczko pszczele należy przechowywać w lodówce w temp. 0-5ºC. Najlepiej spożyć przed terminem podanym na opakowaniu.

Do spożywania mleczka pszczelego zaleca się używanie łyżki wykonanej z drewna lub tworzywa sztucznego. Metale mogą zmniejszyć skuteczność mleczka.

Nie należy połykać mleczka, wskazane jest trzymanie go pod językiem do czasu aż się rozpuści i wchłonie. Dzięki temu wchłonięcie do organizmu czynników działających w mleczku pszczelim będzie maksymalne.

Zaleca się powstrzymanie od jedzenia i picia na 30 minut przed i po spożyciu mleczka.

Mleczko pszczele nie jest smaczne, nie jest słodkie, raczej kwaskowate. Jeśli mamy inne odczucie, istnieje prawdopodobieństwo, że zostaliśmy oszukani i nie jest to czyste mleczko pszczele.

Mleczko pszczele nie jest szkodliwe nawet w większych dawkach. Wzmacnia skuteczność innych substancji odżywczych i leków.

Najbardziej skuteczne jest czyste mleczko pszczele. Niektórzy mieszają je np. z alkoholem, ale w ten sposób zmniejsza się jego skuteczność

Mleczka pszczelego nie wystarczy tylko przechowywać w zimnie, ale powinno się także chronić je przed wilgocią, kontaktem z powietrzem, a zwłaszcza przed światłem. Po każdym spożyciu należy szczelnie zamykać słoiczek.

Sprzedawane przez nas mleczko pszczele jest całkowicie czyste, oryginalne, z niczym nie zmieszane. Do fiolki umieszczane jest w takiej postaci, w jakiej jest pozyskiwane bezpośrednio z ula. Mleczko należy przechowywać w lodówce w celu zachowania świeżości i wszystkich właściwości. Poza lodówką może znajdować się maksymalnie 72 h. Wysyłane jest w opakowaniu izotermicznym.

WWW.MLECZKO-PSZCZELE.PL © 2010 - 2021